Budowa i modernizacja

W oparciu o wieloletnie doświadczenie wykonujemy modernizacje maszyn i linii produkcyjnych. Prace w tym zakresie prowadzone są kompleksowo: od projektu aż do wdrożenia.

Nasz zespół specjalistów pomoże w doborze odpowiedniego rozwiązania dostępnego na rynku lub zaprojektuje i wykona urządzenie indywidualnie.

Już na etapie ustalania koncepcji bierzemy pod uwagę nie tylko założenia przedstawione przez klienta, ale również wygodę pracy operatorów, działu utrzymania ruchu oraz sugestie innych zaangażowanych w projekt osób (np. księgowość).

Modernizowanie urządzeń wykonujemy zgodnie ze wszystkimi standardami i normami prawnymi.

 

Integracja w zakresie automatyki

Integracja systemów automatyki przemysłowej – od projektowania, przez dobór urządzeń i niezbędnych elementów systemu, po montaż wraz z uruchomieniem.

Wspieramy naszych klientów podczas całego cyklu wdrożenia, często świadcząc usługi powdrożeniowe i pogwarancyjne.

Wykonujemy prace również w sytuacji, gdy klient na własną rękę nabył linię produkcyjną i we własnym zakresie ma zamiar ją uruchomić. W takim wypadku pomożemy ją okablować, zasilić, zamontować sprzęt oraz asystować w jej rozruchu.

 

Realizacja projektów w kooperacji

Kooperacja z innym dostawcą – jeżeli Klient nabył linię produkcyjną u innego dostawcy i chciałby otrzymać od niego kompleksową usługę wraz montażem i uruchomieniem.

Świadczymy usługi kooperacyjne w zakresie: okablowania, zasilenia, montażu sprzętu oraz asysty w rozruchu również na rzecz firmy trzeciej.